Pani Króliczek: Pomysły na tanie i niebanalne szafki nocne/12
środa, 2 marca 2016

Pomysły na tanie i niebanalne szafki nocne/12

Ponoć zawsze przekracza się założony budżet na remont mieszkania. Nie wiem, czy to prawda, ale wiem, że niespodziewane wydatki mnożą się na potęgę. Nieprzewidziane elementy, które należy dokupić, duperele, które koniecznie pragniemy mieć, transport mebli - to wszystko sprawia, że pieniądze upłynniają się znacznie szybciej niż sądziliśmy. U mnie niestety jest podobne - choć ciągle wierzę, że zmieszczę się w ustalonej kwocie. Zaczynam poszukiwać tańszych, alternatywnych rozwiązań. Dzisiaj, chciałabym się z Wami podzielić pomysłami na niebanalne szafki nocne :)
Zapraszam!


Krzesło zamiast szafki nocnej

Pomysł genialny w swojej prostocie, a przy tym praktyczny i przyjemny dla oka. Najlepiej gdy posłużymy się jakimś niebanalnym krzesłem, w oryginalnym kolorze lub stylu. 

skandynawska szafka nocna, skandynawska sypialnia
http://stadshem.se/


pomysły na szafkę nocną
http://stadshem.se/

Lewitująca szafka nocna

Czyli sposób na małą sypialnie. Wygląda świetnie i lekko, zajmuje mało miejsca, dlatego świetnie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach. 

http://stadshem.se/


http://stadshem.se/


Taboret w nowej roli

Łatwo dostępny i tani. Ze względu na swój kształt, świetnie sprawdza się w roli nocnego stolika. Tego typu taboret dostępny jest między innymi w Ikei. Możesz wybierać między kolorem czarnym, białym i drewnianym, lub pomalować na dowolnie wybrany przez siebie kolor.


biała szafka ikea, skandynawska sypialnia
http://stadshem.se

ikea.com

Wózek - mobilna szafka nocna na kółkach


To rozwiązanie bardzo przypadło mi do gustu. Wózek jest bardzo praktyczny - pomieści mnóstwo bibelotów (a ja takowych mam koło łóżka sporo) i w każdej chwili, można go z łatwością przetransportować w inne miejsce. 

skandynawska sypialnia
http://stadshem.se
skandynawska sypialnia
ikea,com
A Wam podobają się takie niecodzienne rozwiązania, czy stawiacie na klasyczne szafki nocne?
Pozdrawiam,
Ania


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP