Pani Króliczek: Inspiracje / Przytulne mieszkanie w kamienicy/ 9
wtorek, 23 lutego 2016

Inspiracje / Przytulne mieszkanie w kamienicy/ 9

parkiet w jodełke,Za oknem wiatr i deszcz. A wczoraj było tak pięknie - ciepłe promienie słońca delikatnie głaskały moje blade policzki, gdy dzielnie przemierzałam drogę z domu do pracy. Cóż... na wiosnę trzeba jeszcze chwilę poczekać.
Nie wiem czy też tak macie, ale mi oglądanie pięknych wnętrz od razu poprawia nastrój. Także w ten szary, bury dzień zapraszam Was na spacer po przytulnym dwupokojowym mieszkaniu w kamienicy.


Mieszkanie ma niespełna 60 metrów i składa się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki i całkiem przestronnego przedpokoju. Dodatkowo posiada niewielki, ale za to bardzo urokliwy balkon. Dla mnie - rozkład idealny :)

rzut mieszkania w kamienicy
źródło:http://stadshem.se

sofa, skandynawski salon, norsborg
źródło:http://stadshem.se

skandynawskie wnętrza, biała sofa
źródło:http://stadshem.se
Salon jest przestronny i zarazem przytulny. Zachwyca mnie zarówno jodełka na podłodze jak i jasna kanapa i biały dywan ! Kanapa pochodzi z Ikei i sama zastanawiałam się nad jej zakupem. Zrezygnowałam z niej z bólem serca ponieważ szukałam kanapy rozkładanej. Ikea Norsborg dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych i można wybrać do niej jasne lub ciemne nogi.
skandynawski salon, ikea
ikea.com

jadalnia w stylu skandynawskim
źródło:http://stadshem.se

skandynawski salon
źródło:http://stadshem.se
Okrągły stół w jadalni przypadł mi do gustu. Może dlatego, że w moim mieszkaniu znajdzie się podobny :) W tle widać kuchnię - nowoczesną, błyszczącą, wyróżniającą się na tle pozostałych pomieszczeń.

skandynawska kuchnia, jasny blat
źródło:http://stadshem.se

Nie będę Was oszukiwać - kuchnia zupełnie mi się nie podoba. Wiem, że wszystko z nią ok - jest schludna, poprawna i na pewno wygodna w użytkowaniu. Ale dla mnie jest zadecydowanie zbyt sterylna i zimna... 

lampa żarówka, mała sypialnia
źródło:http://stadshem.se
Mała, ale urokliwa sypialnia w stonowanych kolorach. I mój ulubiony element - zwisająca samotnie żarówka :)

skandynawski przedpokój
źródło:http://stadshem.se

reling
źródło:http://stadshem.se
umywalka nadblatowa
źródło:http://stadshem.se

jasna łązienka, biała łazienka,
źródło:http://stadshem.se

 I na koniec - sporych rozmiarów łazienka ale za to o dość nietypowym kształcie. Jasna i lekka, podoba mi się patent z drzwiami prysznicowymi. 

Za oknem - bez zmian. Ale kawa wypita a umysł wypełniony nowymi pięknymi zdjęciami. Humor jakiś lepszy :)
A u Was? 

1 komentarz

  1. Ale ślicznie to wygląda. Mi kuchnia bardzo się podoba :) Znalazłam ostatnio białą kanapę na gruppa furniture i od razu mi się spodobała, a jak to wygląda z utrzymaniem tej bieli? :)

    OdpowiedzUsuń

TOP